TCI przyjazne mamom

Tarnowskie Centrum Informacji, jako jedyna instytucja turystyczna w Polsce otrzymała w 2011 roku tytuł „Miejsce Przyjazne Przyszłej Mamie”.

Celem Rankingu było wyróżnienie miejsc, w których szanuje się przywileje kobiet ciężarnych, spełnia ich oczekiwania oraz prośby. Kampania „Odmienny stan – odmienne traktowanie” wyłoniła 10 miejsc w całej Polsce, które są najbardziej Przyjazne Przyszłym Mamom. O wyniku kampanii rozstrzygnęło głosowanie internautów oraz zespół decydujący konkursu. Była to już trzecia edycja tej kampanii mającej na celu wyróżnienie miejsc, gdzie prawa kobiet ciężarnych są zawsze respektowane.

Nagrodami w plebiscycie są tytuły „Miejsce Przyjazne Przyszłej Mamie”, przyznawane w każdej z wyszczególnionych kategorii oraz możliwość posługiwania się specjalnym znaczkiem (piktogramem) kampanii „Odmienny stan – odmienne traktowanie”.

Informacja turystyczna z Tarnowa jest przyjazne przyszłym mamom – wygodne miejsce odpoczynku oraz dystrybutor z wodą. W centrum znajduje się także wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi: profesjonalny przewijak dla niemowląt, łóżeczko dla dziecka oraz możliwość podgrzania posiłku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ułatwienia dla mam z dziećmi – Galeria fotografii TCI