Złota Pinezka Map Google dla Skamieniałego Miasta w Ciężkowicach

14 sierpnia 2022 , Tagi: wyróżnienia

Piętnaście parków narodowych i krajobrazowych oraz rezerwatów przyrody zostało laureatami Złotych Pinezek. Google przyznaje to wyróżnienie na podstawie opinii użytkowników i użytkowniczek map. W województwie małopolskim statuetkę otrzymały Ojcowski Park Narodowy, Pieniński Park Narodowy, Bielańsko-Tyniecki Park Krajobrazowy, rezerwat przyrody Wąwóz Homole oraz rezerwat przyrody Skamieniałe Miasto.

To już druga odsłona projektu. Dwa lata temu, z okazji 15. urodzin Map Google, nagrodzonych zostało 16 atrakcji turystycznych – po jednej w każdym z województw.

Każdego dnia w Mapach Google publikowanych jest ponad milion opinii. W ciągu ostatnich trzech lat liczba recenzji, ocen i zdjęć dodanych do Map wzrosła ponad dwukrotnie. Opinie Google to skarbnica wiedzy o lokalnych miejscach – szczególnie, gdy odkrywa się te nowe. Dzięki nim użytkownicy mogą łatwiej znaleźć różnorodne atrakcje czy firmy, które najbardziej odpowiadają ich potrzebom lub wybrać miejsce, w którym będą mogli odpocząć tak, jak lubią. I to właśnie na podstawie ocen i opinii użytkowników Map Google wyłoniono tegorocznych laureatów Złotych Pinezek.

 

Więcej na: http://tarnow.net.pl/articles/s/i/380718#Z%C5%82ota-Pinezka-Map-Google-dla-Skamienia%C5%82ego-Miasta-w-Ci%C4%99%C5%BCkowicach

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej