Ministerialna nagroda za innowacyjne metody

23 października 2015 , Tagi: wyróżnienia

Laureatką prestiżowej nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego została dr Anna Gądek z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Nagroda przyznana została w kategorii „Innowacyjne metody prowadzenia zajęć dydaktycznych” oraz za nowatorskie przygotowanie narzędzi dydaktycznych.

 

Podczas uroczystej gali w Pałacu Prymasowskim w Warszawie wręczono coroczne, ministerialne nagrody dla badaczy i naukowców akademickich, „autorów istotnych teorii i dzieł naukowych.” W gronie laureatów znalazła się dr Anna Gądek z Instytutu Administracyjno-Ekonomicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

Tarnowiankę uhonorowano za „innowacyjne metody prowadzenia zajęć dydaktycznych w postaci narzędzia dydaktycznego „Symulacyjne przedsiębiorstwo turystyczne jako innowacyjna metoda praktycznego kształcenia na nowej specjalności – ekonomika turystyki i hotelarstwa z językiem angielskim”. – Nazwa wyraźnie wskazuje, że jest ona przypisana konkretnemu projektowi, natomiast sama metoda dydaktyczna opracowana przeze mnie może być wykorzystywana w ogóle w naukach społecznych, zwłaszcza kształceniu ekonomistów, osób z zakresu zarządzania, czy prawników, a także osób, które nie są typowymi prawnikami, ale obracają się w naukach prawnych, na przykład administratywistów – tłumaczy dr Anna Gądek.

 

http://tarnowskieinfo.pl/news/14073,ministerialna-nagroda-za-innowacyjne-metody.html

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej