Przewodnicy po Tarnowie i regionie

l.p. przewodnik: telefon kontaktowy: e-mail: usługa w języku:

1

Magdalena Bartosz
(bez licencji przewodnika, specjalista w dziedzinie kultury żydowskiej)

+ 48 600 469 511

magdabartosz29@gmail.com

polskim
angielskim
hebrajskim

2

 

Marcin Buryn
(bez licencji przewodnika)

+48 507 469 049

mburyn@op.pl eskapadadotarnowa.pl

polskim
angielskim

3 Ciach Agata +48 509 654 309  – polskim
4 Ciaćma Krzysztof +48 604 077 991 taisatravel@onet.pl polskim
angielskim
niemieckim
5 Cygan Agnieszka + 48 608 516 426 ag.cygan@gmail.com polskim
6 Firlej Piotr +48 733 747 982
centrum przewodnictwa

www.cut.travel.pl  www.skamienialemiasto.pl 
centrumprzewodnictwa@gmail.com

polskim
7 Foszcz Janusz +48 608 027 576 jafos@gazeta.pl polskim
8 Gniadek Barbara +48 792 571 330 basiagniadek@gmail.com polskim
9 Jarocka Barbara +48 604 539 387  – polskim
10 Janusz Bartłomiej +48 781 355 236 bartlomiejanusz@gmail.com  
www.szukam-przewodnika.pl
polskim
ukraińskim
11 Klesiewicz Przemysław
(działalność przewodnicka chwilowo zawieszona)
+48 501 684550  przemekkl@tlen.pl polskim
angielskim
węgierskim
niemieckim
12 Knapik Jan

+48 694910063 
+48 14 6795786

polskim
13 Kornaś Stanisław +48 608450325 polskim
14 Kozioł Bartłomiej +48 692 589 203 bartlomiej.koziol1999@poczta.pl polskim
15 Kozioł Marta +48 662 912 284 martakoziol@op.pl polskim
16 Kuta Dariusz +48 602 510 589 dariuszkuta@op.pl polskim
17 Lewicka Dorota +48 698 849 423 d_lewicka@wp.pl polskim
18 Litwin Jacek
(bez licencji przewodnika)
+48 732 780 440 jacek.litwin@gmail.com polskim
19 Magiera Rafał +48 886 348 242 rmagiera@gmail.com polskim
20 Mleczko Andrzej +48 691 408 492 andmelek@gmail.com polskim
21 Oleksy Marta +48 723 521 885  m.oleksy@vp.pl polskim
22 Osysko Michał +48 603 301 484

mosysko@interia.pl
kriegerfriedhoefe.blogspot.com

polskim
niemieckim
23 Pałach Marcin   marcinpalach@poczta.fm polskim
angielskim
24 Pawłowska Barbara +48 603 050 318 bar67p@gmail.com polskim
25 Płanik Adam +48 608 725 256 ad-m@wp.eu polskim
26 Riebandt Anna +48 601 413 439 ankaw2@tlen.pl polskim
27 Rola Andrzej
(bez licencji przewodnika)
+48507206842 rolama@poczta.onet.pl

polskim
angielskim
niemieckim

28 Rola Małgorzata +48 505 719 137 rolama@poczta.onet.pl polskim
29 Rybak Paweł +48 605 685 162 prybak@it.tarnow.pl polskim
angielskim
30 Smółka Kinga +48 669 780 703 kingaprzewodnik@interia.pl www.przewodniktarnow.pl polskim
angielskim
31 Szydłowski Rafał +48 604 206 229  – polskim
niemieckim
32 Świder Maria +48 887 484 439  – polskim
33 Tryba Mateusz
(bez licencji przewodnika)
+48 515 170 676 tryba.mateusz@gmail.com polskim
angielskim
34 Waszkiewicz Janina +48 609 365 461  – polskim
rosyjskim
35 Wolska Anna 
(pilot wycieczek, bez licencji przewodnika)
+48 602 492 970 anna.wolska84@googlemail.com polskim
węgierskim
36 Wójcik Łukasz
(bez licencji przewodnika)
+48 570 204 512 lcaaskt@gmail.com polskim
37 Zieliński Jerzy +48 501 022 666  jurek.z@o2.pl polskim
38 Zgłobica Teresa +48 515 832 257 teresazglobica@gmail.com polskim
39 Anna Tracz
(bez licencji przewodnika)
+48 696 083 050 anna.tracz@onet.pl polskim
40 Maria Lustofin
(bez licencji przewodnika)
+48 14 626 08 92 maria.lustofin@interia.pl

polskim
niemieckim

Wszystkie sprawy formalne, organizacyjne oraz finansowe prosimy ustalać bezpośrednio z przewodnikiem.