Honorowanie biletów w komunikacji miejskiej (20.10.2019 – 14.12.2019)
>> HONOROWANIE W ZWIĄZKU Z OGRANICZONĄ PRZEPUSTOWOŚCIĄ STACJI KRAKÓW GŁÓWNY ORAZ LINII KOLEJOWEJ NA ODCINKU KRAKÓW GŁÓWNY – KRAKÓW PŁASZÓW I ZMNIEJSZONĄ LICZBĄ POCIĄGÓW
Pasażerowie z biletami wydanymi na przejazdy pociągami Kolei Małopolskich, ważnymi w danym dniu i uprawniającymi do podróży pomiędzy stacjami Kraków Główny – Kraków Płaszów, mogącałodobowo, codziennie skorzystać z połączeń Komunikacji Miejskiej w Krakowie:
-
w tramwajach po trasie linii 3 na odcinku Dworcowa -Dworca Głównego Zachód
-
w tramwajach po trasie linii 50 na odcinku Dworzec Płaszów Estakada – Dworzec Główny Tunel.
Ponadto pasażerowie z biletami wydanymi na przejazdy pociągami Kolei Małopolskich, ważnymi w danym dniu i uprawniającymi do podróży pomiędzy stacjami Kraków Główny – Kraków Batowice lub Kraków Główny – Kraków Płaszów, mogą całodobowo, codziennie skorzystać z połączeń Komunikacji Miejskiej w Krakowie:
-
w tramwajach linii 2 na odcinku Cmentarz Rakowicki – Teatr Słowackiego
-
w autobusach linii 129 i 429 na odcinku Brogi – Dworzec Główny Zachód
-
w autobusach linii 159 na odcinku Brogi – Nowy Kleparz
>> HONOROWANIE W ZWIĄZKU PRZERWĄ W RUCHU POCIĄGÓW NA ODCINKU KRAKÓW GŁÓWNY – KRAKÓW PŁASZÓW – KRAKÓW BIEŻANÓW – PODŁĘŻE / WIELICZKA RYNEK KOPALNIA
Pasażerowie posługujący się biletami miesięcznymi odcinkowymi obowiązujący przynajmniej od stacji Kraków Płaszów do jednego z przystanków (stacji), na trasie do stacji Wieliczka Rynek Kopalniamogą w dni robocze w godzinach 8:30 – 15:30 skorzystać z następujących połączeń Komunikacji Miejskiej w Krakowie:
-
w tramwajach linii 3 na odcinku Nowy Bieżanów P+R – Dworcowa
-
w tramwajach linii 9 na odcinku Nowy Bieżanów P+R – Dworzec Płaszów Estakada
-
w autobusach linii 143 i 234 na odcinku Bieżanów Pomnik – Dworcowa (tymczasowo w związku z remontem ul. Bieżanowskiej linie te są skrócone do przystanku Dom Spokojnej Starości i Nowy Bieżanów Południe, co wymaga przesiadki np. na tramwaj, a na odcinku Prokocim Rynek (przystanek Kraków Prokocim) – Podgórze SKA funkcjonuje linia 743).
-
w autobusach linii 143 na odcinku od Bieżanów Pomnik – Prokocim Szpital
-
w autobusach linii 234 na odcinku Bieżanów Pomnik – Ćwiklińskiej
-
w autobusach linii 743 na odcinku Prokocim Rynek – Dworcowa
-
w autobusach linii 163 i 183 na odcinku Bieżanów Pomnik – Ćwiklińskiej
-
w autobusie linii 133 na odcinku Bieżanów Potrzask – Ćwiklińskiej
-
w autobusach linii 204, 224, 244, 301, 304 na odcinku Wieliczka Kampus / Wieliczka Cmentarz (dla linii 301) – Bieżanowska