HIT! Z Krakowa polecimy do Nowego Jorku! A LOT rzuca wyzwanie American Airlines

18 września 2019 , Tagi: transport , turystyka

Od 3 maja 2020 roku LOT uruchomi nowe bezpośrednie połączenie z Krakowa na nowojorskie lotnisko JFK! Jednocześnie narodowy przewoźnik zwiększy liczbę lotów z Krakowa do Chicago – z 3 do 5 połączeń tygodniowo. Oznacza to, że zanosi się na wojnę cenową… i bardzo dobrze!

LOT mocno rozwija swoją działalność w Małopolsce: w środę ogłosił, że w przyszłorocznej siatce połączeń znajdzie się nowe bezpośrednie połączenie z Krakowa do Nowego Jorku! Na początku loty będą realizowane raz w tygodniu. Z Krakowa Dreamlinery LOT-u będą wylatywały o godzinie 18.15, a na nowojorskim lotnisku JFK będą lądowały o 22.15 czasu lokalnego. Z kolei z Nowego Jorku samolot w stronę Krakowa będzie wylatywał o godz. 0.15 w niedzielę, a na Balicach zamelduje się o godzinie 14.50.

LOT chce też znacząco zwiększyć liczbę połączeń na trasie z Krakowa do Chicago. Od rozpoczęcia przyszłorocznego letniego rozkładu pod koniec marca LOT będzie latał do Chicago z Krakowa aż 5 razy w tygodniu: we wtorki, środy, piątki, soboty i niedziele! Wyloty z Krakowa są zaplanowane o godz. 12.20, a przyloty – o 15.30 czasu lokalnego.

Więcej na: https://www.fly4free.pl/nowa-trasa-krakow-nowy-jork/

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej