Jarmark Galicyjski na tarnowskim Rynku.

23 czerwca 2022 , Tagi: nasz-tarnow.pl
W dniach od 24-26 czerwca – w najbliższy weekend na tarnowskim Rynku odbędzie się Jarmark Galicyjski, czyli okazja do zobaczenia i zakupu rękodzieł oraz regionalnych produktów kulinarnych. Całe wydarzenie uatrakcyjnią występy artystów oraz plenerowe studio „Lata z radiem”.  Na rynku w Tarnowie w tych dniach od rana będzie gwarno i kolorowo, a lokalni artyści i […]

Tarnów na piątym miejscu najczęstszych kierunków turystycznych w skali województwa

22 lutego 2022 , Tagi: nasz-tarnow.pl
Na tej fotografii z lotu ptaka – można zauważyć, że nasze miasto jest naprawdę pięknym i wyjątkowym miejscem również pod kątem turystycznym, bo jak się okazuje według danych Małopolskiej Organizacji Turystycznych, blisko 315 tysięcy turystów, zarówno z kraju jaki z zagranicy, odwiedziło w ubiegłym roku Tarnów. Więcej: Tarnów na piątym miejscu najczęstszych kierunków turystycznych w […]

Porusz Tarnów!

23 września 2021 , Tagi: nasz-tarnow.pl
W niedzielę, 26 września w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, zaplanowano akcję „Porusz Tarnów-mobilny spacerek historyczny”, czyli wspólny przejazd autobusem MPK. Spacerki są bezpłatne, trwają trzy godziny i nie trzeba się wcześniej zapisywać.

ZWIEDZAJ TARNÓW I OKOLICE!

4 sierpnia 2021 , Tagi: nasz-tarnow.pl
Lato to najlepsza okazja by podjąć aktywny wypoczynek, a miło gdy dodatkowo połączymy go ze zwiedzaniem swojego najbliższego otoczenia. Czy każdy z Was zna dobrze Tarnów, legendarne ciekawostki miasta i historyczne miejsca? Jeśli chcesz sobie przypomnieć, lub dowiedzieć się więcej o swoim mieście skorzystaj z bezpłatnych spacerków z przewodnikiem na które zaprasza Tarnowskie Centrum Informacji. […]

Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom – ruszył nabór!

18 maja 2021 , Tagi: nasz-tarnow.pl
Województwo małopolskie ogłosiło nabór do otwartego i nieodpłatnego Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom przy trasach rowerowych VeloMałopolska. Założeniem projektu jest ujednolicenie poziomu świadczonych usług, czytelna informacja o udogodnieniach i atrakcjach dostępnych na trasie rowerowej oraz łatwe wyszukiwanie podmiotów należących do sieci.

Zwiedzanie Tarnowa za darmo do 31 sierpnia!

31 sierpnia 2020 , Tagi: nasz-tarnow.pl
Tarnowska Organizacja Turystyczna i Tarnowskie Centrum Informacji serdecznie zapraszają na ostatnie dni darmowego zwiedzania turystycznych atrakcji naszego miasta i okolic z wykwalifikowanym przewodnikiem. Naprawdę warto skorzystać!

Turyści z Francji w Tarnowie!

24 maja 2020 , Tagi: nasz-tarnow.pl
Tarnowskie Centrum Informacji odtwarza wizytę młodych turystów z Francji z ubiegłego roku, która odbyła się pod górą świętego Marcina. Wystarczył im jeden dzień spędzony w mieście by odwiedzić najważniejsze miejsca Tarnowa. Jakie miejsca spodobały im się najbardziej? – podpowiemy, to gród Leliwitów.

Jutro otwarcie nowego obiektu sportowego pod górą św. Marcina

20 maja 2019 , Tagi: nasz-tarnow.pl
Trwają ostatnie prace przed otwarciem Centrum Aktywnego Wypoczynku, które zlokalizowane jest u stóp Góry Św. Marcina. Do dyspozycji tarnowian i turystów zostanie oddane zaplecze wypoczynkowe liczące niemal 300 metrów kwadratowych. Koszt inwestycji to około dwa miliony złotych. Oficjalne otwarcie zaplanowano 19 maja.

Urząd Miasta rozda mieszkańcom flagi na majowe święto

7 maja 2019 , Tagi: nasz-tarnow.pl
Od najbliższego poniedziałku, 29 kwietnia, ruszy kolejna edycja akcji „Flaga na samochód”, organizowanej przez tarnowski magistrat od 2008 roku. Po raz pierwszy odbyła się ona w dziewięćdziesiątą rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, a od dziewięciu lat organizowana jest dwa razy w roku, z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święta Niepodległości.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej