Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom – ruszył nabór!

18 maja 2021 , Tagi: nasz-tarnow.pl

Województwo małopolskie ogłosiło nabór do otwartego i nieodpłatnego Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom przy trasach rowerowych VeloMałopolska. Założeniem projektu jest ujednolicenie poziomu świadczonych usług, czytelna informacja o udogodnieniach i atrakcjach dostępnych na trasie rowerowej oraz łatwe wyszukiwanie podmiotów należących do sieci.

Mogą o uwagę i certyfikat starać się obiekty noclegowe, lokale gastronomiczne, miejsca agroturystyczne, muzea, atrakcje i punkty informacji turystycznej, sklepy oraz serwisy i wypożyczalnie rowerów. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia (do 31 maja) jest lokalizacja w województwie małopolskim, w odległości nie większej niż 15 kilometrów od jednej z tras rowerowych sieci VeloMałopolska. Poza tym należy spełnić jeszcze inne obowiązkowe kryteria:

  • bezpieczny, nieodpłatny parking rowerowy,
  • nieodpłatne udostępnianie narzędzi do podstawowych napraw rowerów,
  • aktualna informacja o serwisach/sklepach rowerowych lub sprzedaż części zamiennych do rowerów oraz informacja o stronie internetowej narowery.visitmalopolska.pl, 
  • w przypadku obiektów noclegowych również możliwość skorzystania z pobytu na jedną dobę oraz bezpieczne i nieodpłatne przechowanie w trakcie pobytu rowerów wraz z bagażami.

Obiekty certyfikowane mogą w swoich działaniach reklamowych używać znaku graficznego „Miejsce Przyjazne Rowerzystom”, a organizator projektu umieszcza na stronie internetowej, social mediach, na mapach rowerowych oraz na innych materiałach marketingowych i promocyjnych informacje o tym danym obiekcie czy miejscu. Warto zaznaczyć, że w naszym mieście takie wyróżnienia i certyfikaty posiada 5 placówek: Tarnowskie Centrum Informacji, Muzeum Okręgowe, Hotel Krzyski, Hotel Cristal Park oraz Hotel Gal.

Zgłoszenia i regulamin można znaleźć na -> narowery.visitmalopolska.pl/mpr

Szczegółowe informacje uzyskać pisząc na adres: mpr@umwm.malopolska.pl

źródło/www.tarnow.pl

Więcej: https://nasz-tarnow.pl/systemu-rekomendacji-miejsc-przyjaznych-rowerzystom-ruszyl-nabor/

RCIT.421-72/21

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej