Jarmark Galicyjski na tarnowskim Rynku.

23 czerwca 2022 , Tagi: nasz-tarnow.pl

W dniach od 24-26 czerwca – w najbliższy weekend na tarnowskim Rynku odbędzie się Jarmark Galicyjski, czyli okazja do zobaczenia i zakupu rękodzieł oraz regionalnych produktów kulinarnych. Całe wydarzenie uatrakcyjnią występy artystów oraz plenerowe studio „Lata z radiem”. 

Na rynku w Tarnowie w tych dniach od rana będzie gwarno i kolorowo, a lokalni artyści i kapele ludowe zapewnią najlepszą oprawę muzyczną, natomiast Program 1 Polskiego Radia zaprosi do plenerowego studia. W czasie imprezy odbędzie się również spotkanie integracyjne dla osób z niepełnosprawnością, stoisko NFZ którego pracownicy odpowiedzą na pytania dotyczące programów profilaktycznych. Z kolei Urząd Statystyczny pojawi się z pokazami tematycznymi. Będzie też plenerowe studio fryzur Warkocze Katii.

Jarmark to przede wszystkim zakupy perełek w postaci biżuterii, obrazów, ozdób, szali czy kosmetyków z lawendy ekologicznej. Dla fanów aromaterapii znajdą się także świece sojowe o zapachy tarniny. Głodni znajdą na miejscu chleb na zakwasie, miody, sery, wędliny, wino czy nalewki Tarninówki.

W piątek (24 czerwca) jarmark potrwa od 12.00-18.00, w sobotę  będzie działał od 9.00-17.00, a w niedzielę od 12.00-18.00.

 

Więcej na: https://nasz-tarnow.pl/jarmark-galicyjski-na-tarnowskim-rynku/

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej