Zespół See You Later nagrał swój pierwszy klip. Podoba wam się Tarnów widziany przez żółte okulary?

17 września 2019 , Tagi: muzyka , Tarnów

Młody tarnowski zespół See You Later nagrał swój pierwszy klip do piosenki “Take Me”. Utrzymany w lekkim, energetycznym, wakacyjnym klimacie singiel został hitem realizowanej przez Gemini Park wizerunkowej kampanii “Tarnowskie oblicza mody”. Zdjęcia do teledysku kręcono m.in. w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury i na Placu Sobieskiego.

See You Later to zespół z niespełna rocznym stażem, składający się z młodych ludzi pochodzących z Tarnowa i okolic. Grają prosty, melodyjny pop z elementami funku. W skład grupy wchodzą Kinga Jasnosz (wokal), Gabriela Gwizdak (instr. klawiszowe), Łukasz Bielaszka (gitara), Łukasz Banaś (bas) i Dominik Fitrzyk (perkusja).

– Cieszymy się, że możemy tworzyć w tym mieście i na swojej drodze spotykać samych życzliwych ludzi. W piosenkę zapakowaliśmy to, co czujemy całym sercem i duszą. – mówi perkusista Dominik Fitrzyk – Jest to nasza pierwsza odsłona, więc ogromnie się stresujemy, jaki będzie odbiór, ale mamy nadzieję, że singiel wszystkim się spodoba.

Więcej: http://tarnow.net.pl/articles/s/i/261786#Zesp%C3%B3%C5%82-See-You-Later-nagra%C5%82-sw%C3%B3j-pierwszy-klip.-Podoba-wam-si%C4%99-Tarn%C3%B3w-widziany-przez-%C5%BC%C3%B3%C5%82te-okulary?

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej