Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Żniwa & Roberto Delira w Tarnowie – koncert wiosenny

6 kwietnia, 19:00 - 21:00

40zł – 50zł

zniwa

Żniwa w Tarnowie – zapraszamy na wiosenny koncert w Stowarzyszeniu “Przepraszam”! 
Bilety w przedsprzedaży 40 zł, w dniu koncertu 50 zł.
Link do zakupu biletów: https://goout.net/pl/zniwa/szrtjww/
Liczba miejsc ograniczona!
Zespół Żniwa to zakochane małżeństwo multiinstrumentalistów, Skjere (Lila) i Raido (Paweł). Usłyszycie ich autorski materiał inspirowany legendami i dawnymi wierzeniami Słowian, Celtów i Wikingów, a także tradycyjne utwory folkowe i historyczne z całej Europy. Żniwa wykorzystują wyłącznie prawdziwe, akustyczne instrumenty – zaśpiewają i zagrają na lutni romantycznej, skrzypcach pięciostrunowych, didgeridoo, bębnie, harfie neoceltyckiej, tagelharpie oraz fletach irlandzkich, poprzecznych i alikowotowych. Żniwa to główny projekt Skjere i Raido, natomiast ostatnio można ich też spotkać na koncertach Żywiołaka.
Przed koncertem możesz obejrzeć Żniwa na YouTube YouTube.com/ZNIWA a także na posłuchać na innych platformach streamingowych, jak na przykład Spotify, Tidal, Deezer czy Apple Music. Zajrzyj też na ich stronę internetową: www.zniwa.com oraz na Facebooka: www.facebook.com/zespolzniwa
Po koncercie będzie możliwość spotkania się z muzykami, rozmowy, oraz nabycia płyt i innego merchu (koszulki, bluzy, zawieszki itp.).
Przybywajcie!

 

Miejsce

Stowarzyszenie Przepraszam
Rynek 9
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 730 511 331
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/StowarzyszeniePrzepraszam/

Inne

Odbiorcy
młodzież, dorośli