Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wystawa fotografii Pawła Wadasa “Samoloty”

3 kwietnia, 10:00 - 18:00

|Powtarzające się wydarzenia (Zobacz wszystkie)

Wydarzenie powtarza się co 1 tygodni/tydzień do 3 kwietnia 2024 zaczynając się o 10:00 w wtorek, środa, czwartek i piątek.

Wydarzenie powtarza się co 1 tygodni/tydzień do 3 kwietnia 2024 zaczynając się o 09:00 w sobota.

Darmowy

wystawa samoloty

Filia nr 9, ul. Krzyska 116, wystawa czynna: 6 marca – 3 kwietnia 2024 r.

Prezentowane na wystawie zdjęcia samolotów zostały wykonane podczas różnych pokazów lotniczych zarówno w kraju jak i poza granicami na przestrzeni lat 2018-2023. Fotografie przedstawiają między innymi samoloty: akrobacyjne, wojskowe, cywilne podczas wykonywanych ewolucji solo lub w formacji. Autor w swoich kadrach stara się “zatrzymać czas” w taki sposób, aby oglądający mógł poczuć dynamikę i ruch. Do tej pory wystawa prezentowana była w ramach “Wernisaży dzień po dniu” 26.02.2024r w Tarnowskim Centrum Kultury.

PAWEŁ WADAS
urodzony w 1982r mieszkaniec Tarnowa, uczestnik “otwARTej” pracowni fotograficznej w grupie podstawowej do której uczęszcza od października 2023r. Otwarty na każdy rodzaj fotografii, przy czym  od 2018 roku ukierunkowany na fotografię lotniczą. Uważa, że obserwowanie samolotów w locie odwróconym pomaga w “poukładaniu” w głowie wielu życiowych aspektów. Pasję do fotografii łączy z wycieczkami krajoznawczymi równocześnie dokumentując ich przebieg. Oprócz tradycyjnego aparatu fotograficznego wykonuje również zdjęcia przy użyciu bezzałogowego statku powietrznego. Utożsamia się z hasłem ze swojego plakatu “Kiedy wszystko zdaje się działać przeciwko Tobie, pamiętaj, że samolot startuje pod wiatr, nie z wiatrem” (Henry Ford)

Szczegóły

Data:
3 kwietnia
Czas:
10:00 - 18:00
Koszt:
Darmowy
Kategorie wydarzeń:
, ,
Strona internetowa:
https://www.biblioteka.tarnow.pl/news/samoloty

Miejsce

FILIA NR 9 MBP
ul. Krzyska 116
Tarnów, małopolskie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.biblioteka.tarnow.pl/dziay-mbp/124-filia-nr-9

Inne

Odbiorcy
wszyscy