Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Kwartet smyczkowy Grupa MoCarta – „Ale kino”

27 kwietnia, 19:00 - 21:00

100zł – 150zł

koncert-grupa-mocarta-ale-kino-pkz-dabrowa-gornicza-plakat

Kinematografia jest dziś najpopularniejszą ze sztuk, a muzyka filmowa kontynuuje tradycje muzyki klasycznej. Piękne melodie, wykonywane przez orkiestry symfoniczne, komponowane są przez twórców, którzy talent odziedziczyli po Bachu, Mozarcie i Chopinie.

Niezastąpiona Grupa MoCarta postanowiła poświęcić swój nowy program muzyce filmowej i najjaśniejszym gwiazdom srebrnego ekranu. Najbardziej rozpoznawalny kwartet w Polsce zaprezentuje jedyny w swoim rodzaju występ – zarówno osobom, które świat kina znają od podszewki, jak i tym, dla których nadal kryje on w sobie wiele tajemnic. „Ale kino” to żartobliwe spojrzenie na ponadczasowe przeboje muzyki filmowej, spotkania z Charliem Chaplinem, Woodym Allenem, Tomem Hanksem i aktorem, który jest największym przegranym światowego kina…

W programie „Ale kino” pojawią się niskobudżetowe efekty specjalne na miarę hollywoodzkich superprodukcji, opowieść o historii filmu, tańczący Lord Vader i dużo wspaniałej muzyki, okraszonej mistrzowskim poczuciem humoru Grupy MoCarta – Pawła Kowaluka, Bolesława Błaszczyka, Michała Sikorskiego oraz Filipa Jaślara.

Zarezerwuj bilety na „Ale kino” i zanurz się w świat ulubionej muzyki filmowej wraz z Grupą MoCarta!

Szczegóły

Data:
27 kwietnia
Czas:
19:00 - 21:00
Koszt:
100zł – 150zł
Kategorie wydarzeń:
, , ,
Strona internetowa:
http://www.kultura.tarnow.pl/wydarzenie/grupa-mocarta-ale-kino/

Miejsce

Hala widowiskowo-sportowa Gumniska
Gumniska 28
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map

Inne

Odbiorcy
młodzież, dorośli