Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Koncert poezji śpiewanej – Piotr Polok

27 kwietnia, 19:00 - 20:30

40zł – 50zł

piotr polok

 

,,Stowarzyszenie Przepraszam”, zaprasza na koncert poezji śpiewanej, w wykonaniu Piotra Poloka.
Pochodzący z Pszowa, na Górnym Śląsku, a mieszkający od wielu lat w okolicach Bochni muzyk, kompozytor, producent muzyczny… wywodzi się z nurtu piosenki poetyckiej.
Tworzy piosenki do wierszy współczesnych poetów polskich, opisujących w sposób niebanalny otaczającą nas rzeczywistość.
Piotr Polok, koncertował na wielu znaczących scenach w naszym kraju m.in. w kultowej
LA BOHEME w Warszawie,
Trzykronie! W październiku 2020 roku, w kwietniu 2022 r. oraz w marcu tego roku, zagrał autorskie koncerty w legendarnej
PIWNICY POD BARANAMI w Krakowie (28 kwietnia 2024 roku zagra tam ponownie).
Wystąpił podczas międzynarodowego koncertu organizowanego przez Polonię na Ukrainie z okazji święta Konstytucji 3-go Maja oraz Flagi Narodowej. Zamykał swoim koncertem popularne ,,CHMIELOWISKO,, w Kalnicy w Bieszczadach.
Jesienią 2020 na zaproszenie producentów programu muzycznego MINI JACK wystąpił w TVP KATOWICE. Dwukrotnie, 22 i 29 września tego roku, był gościem i bohaterem programu ,,Nasz region” w RADIO KRAKÓW.
Piotr Polok, jest producentem, pomysłodawcą i reżyserem koncertów charytatywnych z cyklu ,,Bądź dobry tak jak chleb” oraz ,,RYMO RYTMÓW JESIENNYCH” w których udział brała czołówka polskiej sceny z nurtu ,,Krainy Łagodności”….jest również właścicielem Firmy Edukacyjno-Artystycznej POL-ART, kształcącej młodych adeptów scen muzycznych.
Piotr Polok od wielu lat współpracuje z Joanną Giemzowską-Pilch, skrzypaczką która przez 20 lat współtworzyła wraz z MARKIEM GRECHUTĄ zespół ANAWA.
Współpracowała również z Ireną Santor, Grzegorzem Turnauem i wieloma innymi znanymi z polskich scen artystami. Brała udział wraz z włoską orkiestrą symfoniczną w trzy miesięcznym turnee ze słynnym LUCIANO PAVAROTTIM.
Z Piotrem Polokiem wystąpią również, Jakub Tota, znakomity pianista, producent muzyczny…który ma na swoim koncie wiele znakomitych koncertów na scenach nie tylko w kraju, ale również w Niemczech, Francji, Włoszech,, Luksemburgu i Izraelu… Krzysztof Staszko, gitarzysta z Bielska Białej.

Bilety w przedsprzedaży: 40 zł
W dniu koncertu: 50 zł
Rezerwacja pod nr tel: 695 356 692
https://kbq.pl/118808

Szczegóły

Data:
27 kwietnia
Czas:
19:00 - 20:30
Koszt:
40zł – 50zł
Kategorie wydarzeń:
, ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/390736786816570/?ref=newsfeed

Miejsce

Stowarzyszenie Przepraszam
Rynek 9
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 730 511 331
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/StowarzyszeniePrzepraszam/

Inne

Odbiorcy
młodzież, dorośli