Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Komedia organiczna “(nie) Wszystko Ci oddam”

13 kwietnia, 17:00 - 19:00

90zł – 130zł

oddam

“(nie) Wszystko Ci oddam” – miłość, przyjaźń, radość życia – czegóż trzeba więcej, żeby czuć się dobrze z najbliższymi i żyć pełną piersią! Może każdy potrzebuje jakiegoś organu do kochania? Sprawdźmy, czy to prawda, razem z Katarzyną, Dianą, Adamem i Tadeuszem – bohaterami współczesnej komedii napisanej przez popularnego austriackiego dramatopisarza Stefana Vögla.
Kiedy zaskoczona przez życie Katarzyna postanawia zdradzić swoim bliskim, co ją spotkało, to rusza lawina komediowych zdarzeń, zaskakujących reakcji i nieoczekiwanych deklaracji. Widz ma szansę sam się zastanowić, co by zrobił, słysząc miłosne wyznanie w stylu: „Masz w sobie coś, bez czego nie potrafię żyć. Podzielisz się ze mną?”.
Nowy wymiar spektaklu.
Zaskakujących pytań i zabawnych odpowiedzi będzie w spektaklu więcej, np.: Co można znaleźć na ostatnim piętrze najwyższego wieżowca w Warszawie? Jak długo należy zapiekać pieczeń z cynaderek? Czy współczesny człowiek jest gotów wspomóc najbliższą osobę drobną sumą pieniędzy, apartamentem w Barcelonie czy… No właśnie, czym jeszcze? To już muszą Państwo sami zobaczyć. Nowy gość nie tej ziemi.
Obsada aktorska
Katarzyna: Joanna Moro / Joanna Osyda
Diana: Joanna Moro / Ewelina Ruckgaber
Adam: Paweł Okraska
Tadeusz: Bilgun Ariunbaatar

Szczegóły

Data:
13 kwietnia
Czas:
17:00 - 19:00
Koszt:
90zł – 130zł
Kategorie wydarzeń:
,
Strona internetowa:
http://www.kultura.tarnow.pl/wydarzenie/nie-wszystko-ci-oddam/

Inne

Odbiorcy
młodzież, dorośli