Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Cronica & Isatha (HU) & Dvarga – koncert

26 kwietnia, 19:00 - 22:00

cronica

Cronica – heavy folkowa formacja powstała w 2014 roku w Jaworznie. Ich styl można określić jako mieszankę europejskiej muzyki folkowej z ciężkimi gitarowymi brzmieniami.
Warstwa wokalna tworzona jest przez dwa damskie głosy, których właścicielkami są Kaja Oleszczuk oraz Adrianna Kania, a także jeden głos męski należący do Dariusza Dąbka.
W efekcie ich połączenia otrzymujemy szeroki wachlarz partii wokalnych od śpiewu klasycznego i operowego zaczynając, na growlu i screamie kończąc.
Teksty utworów związane są w dużej mierze z mitologią słowiańską, przy czym nie stanowi ona jedynego źródła inspiracji zespołu. W piosenkach można usłyszeć wiele odniesień do mitologii greckiej, nordyckiej, żydowskiej, filozofii, a także napotkać szereg nawiązań do czasów współczesnych, człowieka oraz jego egzystencji.
Isatha – węgierski zespół wykonujący muzykę folk metalową założony w roku 2010. Inspiracja germańskimi artystami folk metalowymi przyczyniła się do powstania pierwszych utworów formacji, natomiast zróżnicowane gusta muzyczne członków zespołu pozwoliły na osiągnięcie unikalnego i zróżnicowanego brzmienia.
Dvarga – Krasnoludzka Biesiada
https://www.youtube.com/watch?v=RhEoeKcfiuA
Dvarga – Zew przygody
https://www.youtube.com/watch?v=0CtA6F8m-dA
Dvargowie są fantasy/folk metalowym składem krasnoludzkich górników, który w wolnych chwilach po ciężkiej harówce w kopalniach pragnie podzielić się z publicznością radosną muzyką. Siedmioosobowa załoga wykonuje utwory o magicznych przygodach, krasnoludzkich hulankach przy kuflach, o smokach, czarownikach i Elfach, ale także pieśni miłosne w iście “brodatym” stylu!
Informacje o biletach już wkrótce!

 

Szczegóły

Data:
26 kwietnia
Czas:
19:00 - 22:00
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1429269931131828/?ref=newsfeed

Miejsce

Stowarzyszenie Przepraszam
Rynek 9
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 730 511 331
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/StowarzyszeniePrzepraszam/

Inne

Odbiorcy
młodzież, dorośli