Warsztaty Branżowe z Touroperatorami z Ukrainy

19 stycznia 2018 , Tagi: warsztaty

Warsztaty Branżowe z Touroperatorami  z Ukrainy realizowanych w ramach projektu: “Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne” finansowanego przez Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego 

Zaproszenie kierowane jest do przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw działających w Małopolsce – prowadzący swoją działalność w obszarach turystyki: sportowo-rekreacyjnej (m.in. obiekty sportowe, wyciągi narciarskie, centra aktywnej turystyki, centra sportu i rekreacji, touroperatorzy), uzdrowiskowej (uzdrowiska, ośrodki spa wellness, kliniki, touroperatorzy), mile widziane również firmy prowadzące usługi przewozowe dla grup turystycznych/biznesowych oraz przewodnicy, piloci – którzy pragną nawiązać współpracę z rynkiem ukraińskim.
*WARSZTATY BĘDĄ MIAŁY MIEJSCE DNIA 31.01.2018 R. (W ŚRODĘ) W HOTELU PREZYDENT ****, AL. INŻ. LEONA NOWATORSKIEGO 3 W KRYNICY-ZDRÓJ, W GODZINACH 14:30-19:00* Spotkanie odbędzie się w formie rozmów indywidualnych (stolikowych) co pozwoli na nawiązanie kontaktu z partnerami z Ukrainy. Goście z Ukrainy to wyselekcjonowani touroperatorzy (8 przedstawicieli, 8 różnych firm).
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu i liczymy na Państwa obecność, wierząc, że spotkanie przyczyni się do promocji Państwa oferty gospodarczej, a tym samym Małopolski oraz zwiększy Państwa aktywności za granicą.
*Podmioty zainteresowane udziałem zobowiązane są do wypełnienia i podpisania formularza znajdującego się w załączniku oraz odesłania go na
adres: malgorzatak@mot.krakow.pl do dnia 26.01.2018 r. (piątek) Prosimy o dokładne wypełnienie formularza – tylko kompletne uzupełniony dokument będzie uznany jako zgłoszenie. Potwierdzenie o udziale w warsztatach zostanie potwierdzone drogą mailową. WAŻNE: Ilość uczestników jest ograniczona do 20 firm.
Ponieważ będzie obowiązywał harmonogram spotkań, decyduje kolejność zgłoszeń. * *Dojazd do obiektu we własnym zakresie.
W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się pod numerem:
(12) 422 16 11

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej