Bezpłatne warsztaty w Tarnowie dla krajowych organizatorów turystyki

15 września 2020 , Tagi: Tarnów , turystyka , warsztaty

29 września (wtorek) 2020 r. odbędą się w Tarnowie warsztaty w sposób szczególny poświęcone ofercie turystycznej Ziemi Tarnowskiej: turystyce aktywnej, rowerowej, enoturystyce, rodzinnej, indywidualnej i grupowej. Gorąco zachęcamy do rejestracji na te warsztaty oraz do przekazania naszego zaproszenia Państwa znajomym i partnerom działającym w branży turystycznej.

Rejestracja na te warsztaty: https://app.evenea.pl/event/tarnow-2909

Stowarzyszenia Ekologicznego Transportu Autokarowego pragnie zaprosić przedstawicieli małopolskiej branży turystycznej na bezpłatne warsztaty-spotkania z krajowymi organizatorami turystyki, które będą się odbywać podczas ich wizyt studyjnych do Małopolski. Warsztaty będą miały formę indywidualnych 10-minutowych rozmów stolikowych. Każdy z uczestników warsztatów będzie miał możliwość bezpośredniej rozmowy z każdym z uczestniczących w wizycie organizatorów – zgodnie z otrzymanym przed workshopem harmonogramem spotkań. W każdym z workshop’ów weźmie udział 6 krajowych organizatorów turystyki oraz 10 przedstawicieli branży małopolskiej.

 

Organizowane przez STEKTRA przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego wizyty studyjne i warsztaty mają na celu promocję walorów turystycznych Małopolski oraz budowanie relacji pomiędzy krajowymi organizatorami turystyki, a dostawcami usług turystycznych z Małopolski w celu włączenia bądź rozszerzenia oferty turystycznej z Małopolski w ich pakietach i systemach sprzedaży.

 

Zapraszamy także na warsztaty w innych terminach i miejscowościach Małopolski:

Do zobaczenia!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej