Tarnów. Sala widowiskowa na najwyższym, światowym poziome

21 września 2019 , Tagi: konkurs , kultura , nagrody , Tarnów

Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie zostało uhonorowane najwyższą, I Nagrodą w 23. edycji Konkursu “Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”. Taką samą I Nagrodą została w swojej kategorii uhonorowana firma Moris Polska – generalny wykonawca sali widowiskowej we wspomnianym CSM Tarnów.

Rozstrzygnięto XXIII edycję Ogólnopolskiego Konkursu “Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”. W konkursie pod patronatem merytorycznym 16 podmiotów rządowych, parlamentarnych, samorządowych, naukowych i o charakterze izb gospodarczych (pełna lista na dołączonym do komunikatu prasowego dyplomie) zwycięzcą i laureatem I Nagrody w kategorii inwestorów zostało Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie.

Wraz ze swoim tarnowskim partnerem w kategorii generalnych wykonawców zwycięzcą konkursu i również laureatem I Nagrody została stołeczna firma Moris Polska. W sierpniu 2017 r. została ona zwycięzcą przetargu “Przebudowa sali widowiskowej Centrum Sztuki Mościce w ramach realizacji inwestycji pod nazwą: II etap modernizacji Centrum Sztuki Mościce – sala widowiskowa spełniająca nowoczesne wymagania publiczności, artystów, wymogi bezpieczeństwa”.

W komentarzu do sukcesu swojej firmy prezes Moris Polska Maurycy Bryła powiedział: “Nagrodę tę postrzegam jako wyraz kolejnego docenienia w kraju jednej z naszych sztandarowych specjalizacji, jaką jest budowa i modernizacja obiektów kultury. Za kilka dni rozpoczynamy budowę nowej siedziby Teatru KTO w Krakowie według wyjątkowo ambitnego, awangardowego projektu architektonicznego mającego entuzjastyczne recenzje środowiska architektów, artystów i mediów, tym bardziej więc przystąpimy do tej budowy niejako uskrzydleni bardzo cenioną nagrodą właśnie za działalność budowlaną na polu kultury. W zakończonym prestiżowym sukcesem projekcie tarnowskim chciałbym podkreślić bardzo dobrą współpracę wszystkich podmiotów w nim zaangażowanych. Bez tego czynnika nie byłoby sukcesu. Dotyczy to tak świetnej współpracy z dyrekcją CSM w Tarnowie, jak i z naszymi partnerami z firm Delta, Buk Invest Kraków i Sound & Space”.

Więcej na: Tarnów. Sala widowiskowa na najwyższym, światowym poziome – www.e-teatr.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej