RUSZYŁA KAMPANIA #ZWIEDZAJTARNÓW!

10 lipca 2020 , Tagi: kampania , promocja regionu

Urząd Miasta Tarnowa  i Tarnowskie Centrum Informacji ruszają właśnie z kampanią #ZwiedzajTarnów, promującą miasto i najbliższe okolice.

#ZwiedzajTarnów – odkryj perłę renesansu, poczuj najcieplejsze miejsce w Polsce i bądź naszym Gościem – takie zaproszenie kieruje miasto do potencjalnych odwiedzających!

Na  potrzeby kampanii powstała strona internetowa www.zwiedzaj.tarnow.travel, gdzie dostępne są wszelkie informacje na temat miejsc i zabytków wartych odwiedzenia, noclegów, tras rowerowych czy produktów lokalnych. Jednym z głównych działań jest telewizyjna kampania spotowa zapraszająca  do Tarnowa, która właśnie ruszyła. To ponad 600 trzydziestosekundowych spotów  filmowych emitowanych na prawie 30 kanałach TV (m.in. Discovery Chanel, Discovery Science, Discovery Life, National Geographic, Canal +, Puls 2, Metro, TVN Turbo, Food Network, TTV,  Paramount Chanel).

Dodatkowo w mediach społecznościowych od  najbliższego weekendu cyklicznie prezentowane będą filmowe wizytówki Tarnowa, w których nie zabraknie wypowiedzi osób silnie związanych z miastem. W kampanię chętnie zaangażowali się przedstawiciele m.in. instytucji kultury oraz branż hotelarskiej  i gastronomicznej, którzy zachęcają do skorzystania ze swoich ofert.

Kampania skierowana jest do osób, które chcą spędzić wakacje w klimatycznym miejscu, mieście atrakcyjnym turystycznie, ale i bezpiecznym. Tarnów to bowiem nie tylko miasto obfitujące w skarby kultury i architektury (najpiękniejszy w Polsce dworzec kolejowy, najstarsze muzeum diecezjalne czy wyjątkowe renesansowe pomniki nagrobne w tarnowskiej katedrze), ale także miejsce dogodne do uprawiania aktywnych form turystyki, w tym tak popularnej ostatnio turystyki rowerowej i ekoturystyki.

Kampania została przygotowana przez Wydział Komunikacji Społecznej oraz Tarnowskie Centrum Informacji.

Informacja pochodzi ze stron Urzędu Miasta Tarnowa – www.tarnow.pl – i jest dostępna pod tym linkiem

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej