Wielkie Odkrywanie Małopolski – wielkie liczenie głosów

22 grudnia 2009 , Tagi: tarnowskieinfo.pl

W Tarnowskim Centrum Informacji, które koordynowało w Tarnowie akcję zbierania kuponów w plebiscycie Wielkie Odkrywanie Małopolski zebrano blisko 3 500 kuponów, które przekazano do organizatora plebiscytu – redakcji “Gazety Krakowskiej”.
Głosowanie dobiegło już końca – obecnie trwa liczenie głosów. Wśród nominowanych, znalazło się spore grono podmiotów z Tarnowa i regionu. Po raz drugi Tarnów walczy o najwyższą nagrodę, którą jest czek na 50 000 złotych ufundowany przez Marszałka Województwa Małopolskiego. Tarnów już raz, w 2005 roku wygrał w tym plebiscycie i zgarnął 25 000 złotych, z których został sfinansowany pierwszy w Polsce audio – przewodnik po mieście.
W ostatnim dniu akcji zbierania kuponów rozlosowano nagrody ufundowane przez nominowane podmioty: Camping nr 202 z Tarnowa, restauracja “U Hiacynty” z Tarnowa oraz właściciela gospodarstwa agroturystycznego z Kończysk pod Zakliczynem i miasto Tarnów. – Wszystkim mieszkańcom miasta i turystom, którzy glosowali na Tarnów serdecznie dziękujemy. Z niecierpliwością czekamy na wyniki – mówi Marcin Pałach, dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji.

Tarnowskie Info

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej