Rodzina z Będzina zauroczona Tarnowem, w liście do TCI dziękuje za gościnność

17 grudnia 2009 , Tagi: tarnow.pl

Zarówno ja, jak i moi bliscy, wszyscy jesteśmy zachwyceni trudną do określenia, wyjątkową atmosferą życzliwości, serdeczności i gościnności, jak towarzyszyła nam podczas całego pobytu. Tarnów, o czym mogliśmy się doskonale przekonać podczas zwiedzania miasta, jest miejscem wyjątkowym i pełnym tajemnic oraz przenikającej zewsząd historii (co dla mnie, jako historyka, było szczególnie ważne!). Do tego jednak – co dla mieszkańców zapylonego i pełnego pozostałości pokopalnianych województwa śląskiego (którymi, niestety, jesteśmy) było czymś nienaturalnym – jest miejscem schludnym i czystym, pięknie utrzymanym, kolorowym! Znajomi i krewni zazdroszczą nam tej wycieczki, spoglądając na wysłane do nich widokówki, a my się tylko chwalimy, chwalimy, chwalimy… Oboje z mężem jesteśmy nauczycielami szkół licealnych, nasza córeczka chodzi do szkoły podstawowej i wszyscy troje jesteśmy zgodni co do tego, że Tarnów jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc wycieczkowych, do czego też będziemy gorąco namawiać w naszych szkołach!
Dziękujemy serdecznie za wybór ośrodka, piękny pokój, z uroczym widokiem na Górę Św. Marcina i ruiny zamku, dokonały wybór ciekawie usytuowanych miejsc posiłków, w restauracjach o tak pięknym charakterze, że do wszystkich, nawet nieco oddalonych od centrum, z prawdziwą przyjemnością docieraliśmy pieszo, zwiedzając jeszcze po drodze Tarnów i wciąż odkrywając coś nowego. Wraz z końcem doby hotelowej nie zakończył się, bynajmniej, nasz pobyt w Tarnowie, z którego nie mogliśmy wyjechać jeszcze przez kilka godzin, zgłębiając jego uroki i prawdziwie wspaniałą atmosferę!
Jesteśmy państwu niezmiernie wdzięczni i raz jeszcze serdecznie dziękujemy za umożliwienie nam poznania tak urokliwego i wyjątkowego miasta z jego historią i spółczesnością!
P.S. W plebiscycie na wyjątkowe zabytki każdego województwa pozwoliłam sobie, promując Tarnów, umieścić również moje krótkie wrażenia po pobycie u Państwa, podobnie jak na portalu konkursowym, zachęcając wszystkich do udziału w tak doskonale zorganizowanej promocji tego szczególnego miasta! Wysyłam także wiele zdjęć z Tarnowa na wakacyjne konkursy fotograficzne, między innymi; do lokalnych gazet na Śląsku, zachęcając wszystkich do odwiedzania tego miasta i poznania jego zabytków oraz mieszkańców!

Tarnow.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej