Elżbieta Dzikowska w Tarnowie

16 grudnia 2009 , Tagi: tarnowskieinfo.pl

Elżbieta Dzikowska, bodaj najbardziej znana polska podróżniczka, przyjedzie do Tarnowa w czwartek, 6 sierpnia. Spotkanie autorskie rozpocznie się o godzinie 18:00 w Restauracji Pasaż w Pasażu Tertila. Autorka promować będzie cykl autorskich przewodników po Polsce “Groch i kapusta”. Dwa rozdziały najnowszego tomu “Grochu i kapusty” poświęcone są Tarnowowi i ziemi tarnowskiej.
Polska przedstawiona w książkach Elżbiety Dzikowskiej jest magiczna, intrygująca i bezsprzecznie warta poznania. Oryginalna narracja przewodników uzupełniona jest o praktyczne informacje istotne dla turysty, dotyczące wybranych miejsc noclegowych, obiektów gastronomicznych oraz regionalnych festiwali.
Wizytę Elżbiety Dzikowskiej w regionie tarnowskim, w trakcie prac nad ostatnią częścią przewodnika oraz spotkanie autorskie 6 sierpnia zorganizowało Tarnowskie Centrum Informacji. Podczas spotkani w restauracji “Pasaż” będzie można nabyć wszystkie części przewodnika “Groch i kapusta”. Autorka będzie też podpisywać książki po zakończeniu spotkania. A jeśli kogoś intryguje tytuł serii – Groch i kapusta – będzie miał okazję sprawdzić jego genezę, degustując przygotowany specjalnie na tę okazję… groch z kapustą.

Tarnowskie Info

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej