Elżbieta Dzikowska w Tarnowie

16 grudnia 2009 , Tagi: TTG.pl

Dwa rozdziały najnowszego tomu Grochu i kapusty poświęcone są Tarnowowi i ziemi tarnowskiej. Niezwykłość regionu tarnowskiego widzianego oczami Elżbiety Dzikowskiej tworzyły i tworzą namiętności i pasje jego mieszkańców.
Ten sposób patrzenia pozwala odczytać znane nam otoczenie w całkowicie nowy sposób. Zabytki architektury i dzieła sztuki przestają być jedynie pięknymi w formie i wymiernymi w wartości, ale nabierają treści, opowiadając niezwykłe historie osób z nimi związanych.
Polska przedstawiona w książkach Elżbiety Dzikowskiej jest magiczna i intrygująca. I bezsprzecznie warta poznania. Oryginalna narracja przewodników uzupełniona jest o praktyczne informacje istotne dla turysty, dotyczące wybranych miejsc noclegowych, obiektów gastronomicznych oraz regionalnych festiwali.
Elżbieta Dzikowska przyjedzie do Tarnowa w czwartek, 6 sierpnia. Spotkanie autorskie rozpocznie się o godzinie 18:00 w Restauracji Pasaż w Pasażu Tertila. Zapraszamy wszystkich kochających podróże i spragnionych fascynujących opowieści. Na miejscu będzie można nabyć wszystkie części przewodnika Groch i kapusta. Autorka będzie podpisywać książki po zakończeniu spotkania.
Jeśli kogoś intryguje tytuł serii – Groch i kapusta – będzie miał okazję sprawdzić jego genezę, degustując przygotowany specjalnie na tę okazję… groch z kapustą.
Wizytę Elżbiety Dzikowskiej w regionie tarnowskim, w trakcie prac nad ostatnią częścią przewodnika oraz czwartkowe spotkanie autorskie zorganizowało Tarnowskie Centrum Informacji. Patronat medialny nad imprezą objęło radio RDN Małopolska oraz Gazeta Krakowska.

TTG

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej