POT współpracuje z Fundacją „Hotele dla medyków”. Do akcji dołączyło 121 nowych obiektów

22 kwietnia 2020 , Tagi: hotele , koronawirus

Polska Organizacja Turystyczna podjęła współpracę z Fundacją “Hotele dla Medyków” założoną przez Polski Holding Hotelowy, by wesprzeć służby medyczne zaangażowane w walkę z koronawirusem. Do akcji zgłosiło się od tego momentu 121 obiektów oferujących noclegi.

Polska Organizacja Turystyczna z udziałem regionalnych i lokalnych organizacji turystycznych przeprowadziła szeroką akwizycję zapraszającą do udziału w akcji „Hotele dla Medyków” gestorów i właścicieli obiektów noclegowych z całego kraju. To efekt współpracy między POT a Fundacją “Hotele dla Medyków” założoną przez Polski Holding Hotelowy, by wesprzeć służby medyczne zaangażowane w walkę z pandemią Covid-19.

W ciągu pierwszych 11 dni od nawiązania współpracy, do akcji zgłosiło się 121 podmiotów – hoteli, pensjonatów, agroturystyk i obiektów oferujących pokoje gościnne.

Szczegóły warunków finansowo-technicznych do spełnienia wymogów na podjęcie kontraktacji Polskiego Holdingu Hotelowego z zainteresowanymi podmiotami zawiera schemat działania i przyjmowania wniosków do akcji „Hotele dla Medyków”.

Zainteresowane podmioty mogą zgłaszać się w trybie 3 możliwych zakresów świadczeń na usługi pobytowe i żywieniowe na izolatoria, dla medyków i na kwarantannę. Zachęcamy do zgłaszania swoich obiektów.

więcej na: https://www.pot.gov.pl/pl/nowosci/wiadomosci-z-pot/pot-wspolpracuje-z-fundacja-hotele-dla-medykow–do-akcji-dolaczylo-121-nowych-obiektow#i

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej