Odpoczywają w lesie. Tarnowianie korzystają z leśnych kąpieli na Jamnej

25 listopada 2020 , Tagi: Jamna , leśne kąpiele , turystyka

Stres jest nieodłącznym towarzyszem życia. Praca, pośpiech, obowiązki nie wpływają dobrze na nasze samopoczucie i zdrowie. Sytuację komplikuje poczucie zagrożenia związane z pandemią koronawirusa. Dlatego mieszkańcy Tarnowa i okolic szukają wytchnienia w kontakcie z przyrodą. Swoje akumulatory życiowe ładują między innymi na Jamnej, zażywając leśnych kąpieli.

Miniony weekend, choć chwilami pochmurny i bardzo wietrzny, nie odstraszył miłośników wędrowania leśnymi ścieżkami. Wokół Domu św. Jacka i przy Chatce Włóczykija można było spotkać całe rodziny z dziećmi. Z zachowaniem ostrożności i koniecznego dystansu społecznego spragnieni odpoczynku obserwowali pasące się konie i podziwiali widoki. Na horyzoncie majaczył zarys majestatycznych Tatr. Nie brakowało też chętnych do zażywania leśnych kąpieli na specjalnym szlaku.

więcej na temat odpoczynku na Jamnej na: https://www.eska.pl/tarnow/odpoczywaja-w-lesie-tarnowianie-korzystaja-z-lesnych-kapieli-na-jamnej-wideo-zdjecia-aa-a9d3-6Xnv-m1nF.html

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej