Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na bezpłatne szkolenie „Turystyka historyczna i przemysłowa

4 stycznia 2014 , Tagi: szkolenia

Zajmujesz się obsługą ruchu turystycznego? Interesuje Cię historia i dziedzictwo przemysłowe?

Weź udział w szkoleniu i dowiedz się jak ciekawie planować i organizować wycieczki, oparte o dziedzictwo historyczne i kulturowe.

Termin: 15 – 16 stycznia 2013 r.

Miejsce: Hotel Grand Felix**, os. Złotej Jesieni 12, Kraków

Godz.: 9:00 – 16:00

Koszt szkolenia: bezpłatne (szkolenie stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorstwa)

Rekrutacja: do 8 stycznia 2013 r.

Podczas szkolenia poznasz trendy w światowej turystyce, dowiesz się, jak prezentuje się Polska jako kierunek ruchu turystycznego. Przekonasz się o roli innowacji w turystyce kulturowej, dowiesz się jak określić strategię innowacji, poznasz źródła informacji o innowacjach oraz możliwości finansowania innowacyjnych inwestycji. Prezentacji tematu posłużą przykłady zastosowania innowacyjnych rozwiązań w przedsiębiorstwach branży turystyki historycznej i przemysłowej.

Program

Co dalej?

Po szkoleniu uczestnikom zostanie udzielone doradztwo, które pomoże w doprecyzowaniu potrzeb firmy pod kątem wdrażania innowacji oraz określeniu możliwości udziału w pozostałych formach wsparcia w projekcie: w specjalistycznym doradztwie lub specjalistycznym szkoleniu.

W tej części projektu uczestnik możesz wybrać zakres tematyczny szkolenia, który najpełniej odpowiada potrzebom jego firmy. Szkolenia odbywają się w małych, liczących nie więcej niż 4 osoby, grupach.

Doradztwo specjalistyczne to 15 godzin indywidualnego doradztwa dla firmy, które umożliwi zidentyfikowanie trudności w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa oraz określenie metod ich przezwyciężenia. Finalnym produktem będzie plan wdrożenia innowacyjnych rozwiązań w firmie.

Dla kogo?

W szkoleniu mogą wziąć udział pracownicy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu Małopolski, zainteresowani tematyką wdrażania innowacji we własnej firmie.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i stanowi dla przedsiębiorców pomoc de minimis.

Aby zarejestrować się na szkolenie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy (pobierz) i przesłać go pod adres e – mail: zieloneswiatlo@marr.pl .

Więcej informacji o szkoleniu dostępnych jest na stronie internetowej projektu: http://www.marr.pl/projekty/zieloneswiatlo/szkolenia-i-doradztwo.html .

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej