Enomeleksy niedługo powrócą na ulice Tarnowa i regionu. Tarnowska Organizacja Turystyczna szykuje nowe atrakcje na nadchodzący sezon
W czerwcu na ulice Tarnowa i regionu powrócą słynne już enomeleksy, choć nie wiadomo, czy będą to znane już złote pojazdy z bazy tarnowskiego MPK czy od innego operatora.
Miasto musiało bowiem rozpisać przetarg, aby wyłonić dostawcę pojazdów, które będą wozić turystów po mieście i do podtarnowskich winnic.
Regularne kursy enomeleksem – na początek w weekendy – ruszyć mają w czerwcu i potrwać do listopada, przy czym w lipcu i sierpniu pojazdy po mieście mają jeździć codziennie.
Więcej na: Enomeleksy niedługo powrócą na ulice Tarnowa i regionu