Bezpłatne podróże pociągami PKP Intercity w Dzień Dziecka

18 czerwca 2024 , Tagi: dzień dziecka

field_5c10e19180872

W sobotę 1 czerwca br. dzieci i młodzież do 16 roku życia będą mogły podróżować pociągami PKP Intercity po całej Polsce za darmo. Co trzeba zrobić, by otrzymać bezpłatny bilet na Dzień Dziecka?

Z okazji Dnia Dziecka PKP Intercity przygotowało specjalną ofertę dla najmłodszychotwiera się w nowym oknie i ich rodziców. Promocyjna oferta dotyczy podroży po Polsce wszystkimi pociągami PKP Intercity w klasie 2. Uprawnione do skorzystania z niej są dzieci i młodzież do 16 roku życia. Darmowy bilet można pobrać w kasie biletowej lub w pociągu u konduktora (z wyjątkiem pociągów kategorii EIP, na które bilet można pobrać jedynie w kasie). Bezpłatne podróże w 2. klasie możliwe są za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek dziecka, który należy okazać podczas kontroli biletów – może to być dowód osobisty, paszport, legitymacja szkolna, a nawet książeczka zdrowia. Dzieci do 4 roku życia przez cały rok mogą podróżować pociągami przewoźnika na podstawie biletu jednorazowego z ulgą 100%.

 

Więcej na: https://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/dzial-prasowy/aktualnosci/bezplatne-podroze-pociagami-pkp-intercity-w-dzien-dziecka.html

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej