Zaproszenie do Tarnowa

3 lutego 2021 , Tagi: promocja , Tarnów

Materiały informacyjne i promocyjne o Tarnowie już wkrótce trafią do 200 punktów informacyjnych w Polsce. Będą to biura podróży, uniwersytety trzeciego wieku, oddziały PTTK i punkty informacji turystycznej, głównie zlokalizowane w większych miastach.

Specjalne paczki zostały przygotowane przez Tarnowskie Centrum Informacji oraz Wydział Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tarnowa. – Przesyłka będzie składać się z tarnowskich gadżetów oraz folderów i broszurek informacyjnych, opowiadających o naszym mieście. Odbiorcy naszych paczek dowiedzą się z nich co można robić w Tarnowie, czym się zajmujemy, z czego słyniemy i dlaczego warto do nas przyjechać, zwiedzić przede wszystkim Tarnów, ale i również region tarnowski – wyjaśnia Marcin Pałach, dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji. W zestawie będą między innymi mapy miasta i regionu, prezentujące szlak winnic (EnoTarnowskie), czy trasy rowerowe wzbogacone informacjami o miejscach, które warto odwiedzić w najbliższej okolicy.

 To także nowe promocyjne działanie mające spopularyzować Tarnów i jego subregion. W tym roku, podobnie jak w 2020, w związku z nadal trwającą pandemią koronawirusa, do miasta nie przyjadą turyści zza granicy w takiej ilości jak miało to miejsce przed pandemią. Dlatego też podjęto starania, aby wspierać turystykę krajową. – Chcemy zaprosić do Tarnowa mieszkańców Polski, niezależnie od tego, czy ktoś już w przeszłości odwiedził miasto pod górą św. Marcina, czy przyjedzie tutaj po raz pierwszy – dodał szef TCI.

 Pierwsze paczki zostaną wysłane już jutro, kolejne będą wyjeżdżały z Tarnowa w następnych dniach. TCI liczy, że uda się podjąć interakcję na mediach społecznościowych z odbiorcami „Zaproszeń do Tarnowa”.

więcej na: https://tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Aktualnosci/Miasto/Zaproszenie-do-Tarnowa

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej