Weź udział w loterii i rozwijaj swoje miasto!

14 maja 2019 , Tagi: konkursy

Samochód osobowy Opel Corsa i dziesięć rowerów szosowych – to nagrody, jakie czekają na zwycięzców loterii podatkowej „Rozliczanie PIT-u w Tarnowie się opłaca”. Udział w loterii można zgłosić do 31 sierpnia.

Przypomnijmy, celem loterii jest zachęcanie mieszkańców Tarnowa i okolicznych gmin do rozliczania podatku PIT w Tarnowie. W zamian, osoby rozliczające się na terenie Gminy Miasta Tarnowa mają możliwość wzięcia udziału w loterii podatkowej i losowaniu atrakcyjnych nagród.

Co zrobić, aby wziąć udział w loterii? – wystarczy do 31 sierpnia br. wypełnić formularz elektroniczny zamieszczony na stronie www.loteriatarnow.pl lub tradycyjny formularzw jednym z dziesięciu Punktów Obsługi Loterii, zlokalizowanych na terenie miasta. – Mamy nadzieję, że organizowana loteria pozwoli nam w sposób realny zwiększyć wpływy z tytułu rozliczania podatku PIT. To bardzo ważne, gdyż płacąc podatki w miejscu zamieszkania nie tylko wspieramy rozwój tego miasta, ale wpływamy także na poprawę jakości życia jego mieszkańców. Serdecznie zapraszam do udziału w loterii i życzę powodzenia – mówi dyrektor Wydziału Podatków i Windykacji w Urzędzie Miasta Tarnowa Marek Witek.

Więcej na: http://www.tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Aktualnosci/Miasto/Wez-udzial-w-loterii-i-rozwijaj-swoje-miasto

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej