W wakacje startują bezpłatne spacery po Tarnowie

23 czerwca 2020 , Tagi: turystyka

Od lipca w mniejszym gronie, ale będzie można już po Tarnowie, z przewodnikiem zwiedzać najciekawsze zakątki Starego Miasto. Spacery będą w Tarnowie, a w soboty i niedziele także w regionie.

Z powodu pandemii i obostrzeń sanitarnych grupa nie może być większa niż 150 osób.

Każda osoba musi używać też maseczki i zachowywać dystans od innych uczestników – mówi Marcin Pałach, dyr. Tarnowskiego Centrum Informacji.

– Z doświadczenia wiemy, że w takich spacerkach biorą liczny udział rodziny, a osoby z jednego gospodarstwa nie muszą zachowywać dwumetrowego dystansu. Każda osoba bierze odpowiedzialność za siebie i innych uczestników i liczymy na odpowiedzialne zachowanie zarówno turystów, jak i mieszkańców. W Tarnowie zaczynamy o godz. 12.00 spod Tarnowskiego Centrum Informacji. W Ciężkowicach spacer po Skamieniałym Mieście, Czchów – miasteczko razem z basztą, w Zalipiu -Malowana Wieś i nowość w tym roku – Iwkowa ze spacerem na wieżę widokową.

Zwiedzanie tarnowskiej katedry będzie od poniedziałku do piątku od godz. 9.30 do 11.30 oraz od 15.00 do 18.00. W soboty tylko przed południem.

Więcej: http://www.rdn.pl/news/wakacje-startuja-bezplatne-spacery-tarnowie

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej