W dniach 2-5 lutego Tarnów prezentował po raz pierwszy atrakcje turystyczne Tarnowa podczas „Salon des Vacances” w Brukseli

15 lutego 2017 , Tagi: promocja , targi

“Salon de Vacances” są to największe targi turystyczne w Belgii, drugie (po Utrechcie) na terenie Beneluksu, rokrocznie odwiedza je ponad 110 tysięcy odwiedzających.

Tarnów oferował francuskojęzyczne oraz anglojęzyczne materiały informacyjne, mapki Tarnowa i regionu oraz liczne ulotki. Sporym zainteresowaniem cieszył się konkurs oferujący “weekend w Tarnowie”, jak również tarniówka i korale. Na stoisku wyświetlany był również filmy promocyjny o Tarnowie.

Najwięcej pytań dotyczyło najważniejszych atrakcji Tarnowa, dużym zainteresowaniem cieszył się fakt, iż Tarnów posiada doskonale usytuowany camping, zdarzały się również pytania dotyczące ścieżek rowerowych oraz atrakcji przyrodniczych.

Podczas uroczystego otwarcie Stoiska Narodowego obecny był Pan Artur Orzechowski, Ambasadora RP w Królestwie Belgii oraz belgijscy dziennikarze, branża i partnerzy ZOPOT. Polskie Stoisko reprezentowały m.in.: region Małopolski, Śląski, Łódzki oraz miasta Kraków, Tarnów, Bielsko-Biała, Łódź, Piotrków Trybunalski, jak również Dom Polski Wschodniej w Brukseli.  Obecna była również  branża turystyczna.

TCI, 15.02.2017

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej