Uwaga – roboty drogowe w ścisłym centrum

22 sierpnia 2013 , Tagi: remonty

Utrudnień można się spodziewać od czwartku, 22 sierpnia. W ścisłym centrum Tarnowa prowadzone będą roboty związane z remontem nawierzchni odcinków ulic Bema – od budynku Urzędu Pracy do ulicy Bernardyńskiej i ulicy Bernardyńskiej do Wielkich Schodów. Jest to związane z przebudową tarnowskiego Burku.

Prace polegać będą na frezowaniu nawierzchni, regulacji studni kanalizacji i ułożeniu nowej nawierzchni. W czasie robót wymagających całkowitego zamknięcia nastąpią znaczne zmiany w organizacji ruchu:

– Przejazd od ulicy Bema do ul. Lwowskiej skierowany zostanie przez ulicę Limanowskiego do ulicy Narutowicza, następnie ulicą Dąbrowskiego, Kołłątaja i Drzewną lub Starodąbrowską.

– Zamknięty zostanie dojazd od ulicy Targowej do ul. Bema. Ruch skierowany będzie przez ulice Św. Anny, Bema i Limanowskiego do ulicy Narutowicza.

– Na ulicy Św. Anny i odcinku ulicy Bema (do ul. Limanowskiego) odwrócony będzie kierunek ruchu.

– Na ulicy Limanowskiego – od ul. Bema do wjazdu na parking Starostwa Powiatowego. obowiązywał będzie jeden kierunek ruchu, w kierunku ulicy Narutowicza.

– Przywrócony zostanie ruch dwukierunkowy na ul. Łaziennej (tymczasowy plac handlowy) – droga bez przejazdu.

– Na odcinku ulicy Najświętszej Marii Panny – od ul. Narutowicza do ul. Nadbrzeżnej Dolnej odwrócony zostanie kierunek ruchu, a na dalszym odcinku tej ulicy (bez przejazdu) wprowadzone będą dwa kierunki ruchu.

Ze względu na bardzo utrudniony wjazd w lewo, w ulicę Narutowicza zalecamy przejazd od ulicy Krakowskiej w kierunku ulicy Lwowskiej przez ulicę Narutowicza lub ulicami Sikorskiego, Szkotnik, Szujskiego, Al. Solidarności, Mickiewicza i Starodąbrowską.

W drugim etapie roboty prowadzone będą na odcinku ulicy Najświętszej Marii Panny – od ulicy Bema do potoku Wątok i polegały będą na przełożeniu nawierzchni z kostki. Organizacja ruchu – jak w pierwszym etapie, tj. dojazd do ul. Nadbrzeżnej Dolnej od ul. Narutowicza i całkowicie wyłączony z ruchu odcinek objęty przebudową.

http://www.rdn.pl/~radiom/rdn/index.php/tarnow/9600-uwaga-roboty-drogowe-w-scislym-centrum

RDN, 22.08.2013

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej