Turystyczne Mistrzostwa Blogerów czas zacząć!

17 lipca 2019 , Tagi: turystyka

Polska Organizacja Turystyczna wybrała 16 finalistów Turystycznych Mistrzostw Blogerów. Małopolskę reprezentować będą Katarzyna i Tomasz Łaskawiec, autorzy bloga Polska Po Godzinach, na którym w ramach konkursu ukazywać będą atrakcyjne, ale wciąż nieodkryte miejsca w naszym regionie. Zachęcamy do śledzenia bloga i zbierania pomysłów na wyjątkowe spędzenie wakacji w Małopolsce. A skoro mistrzostwa, to walka o zwycięstwo! Kasia i Tomek rywalizować będą z 15 blogerami z pozostałych województw. 29 lipca rozpocznie się głosowanie Internautów, w którym każdy będzie mógł oddać codziennie jeden głos na swojego ulubionego blogera. Zwycięzca oprócz kilkunastu tysięcy złotych otrzyma możliwość dalszej współpracy z POT przy innych projektach.

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów to jedyna akcja w Polsce promująca turystykę krajową, która łączy w sobie nowoczesne formy przekazu i element grywalizacji. Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się 59 blogerów, spośród których kapituła wybrała 16 finalistów reprezentujących poszczególne regiony kraju. 8 lipca blogerzy rozpoczęli rywalizację ze sobą. Każdy z nich musi przygotować minimum trzy wpisy na bloga, stworzyć dwa materiały wideo i zamieścić po 9 postów na platformach społecznościowych – Facebook i Instagram. Poprzez tę akcję POT chce zainspirować Polaków do podróży w mniej znane zakątki kraju.

Pierwsze wpisy w tegorocznej edycji konkursu muszą ukazać się do 29 lipca. Tego dnia rozpocznie się także głosowanie Internautów, które potrwa do 26 sierpnia. O tym, kto wygra, zdecydują trzy czynniki: wyniki głosowania internautów, zasięgi wygenerowane przez blogerów oraz opinia kapituły. Zwycięzców poznamy pod koniec września podczas uroczystej gali zorganizowanej w ramach obchodów Światowego Dnia Turystyki. Zwycięzca konkursu otrzyma 14,5 tys. zł netto i możliwość dalszej współpracy przy projektach realizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Bloger, który zajmie drugie miejsce otrzyma nagrodę w wysokości 10,5 tysięcy zł netto, a nagroda za trzecie miejsce wyniesie 9 tys. zł netto.

Więcej informacji na stronie: mistrzostwablogerow.polska.travel

Blog “Polska po godzinach”https://polskapogodzinach.pl/

facebook.com/polskapogodzinach/

instagram.com/polska_po_godzinach/

Więcej: http://www.mot.krakow.pl/news,526.html

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej