Tarnowskie Centrum Informacji po raz kolejny najlepsze w Polsce!

18 października 2019 , Tagi: Tarnów , TCI , wydarzenia
Trzynasta edycja konkursu na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce okazała się szczęśliwa dla Tarnowskiego Centrum Informacji, które uznane zostało za najlepsze w kategorii „4-gwiazdkowe punkty i centra informacji turystycznej”.

 
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym odbyło się 18 października 2019 r., podczas Targów World Travel Show PTAK w Nadarzynie k/Warszawy. Miasto Tarnów oraz Tarnowskie Centrum Informacji reprezentowali p. Lucyna Bielatowicz, dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej, Paweł Rybak – kierownik TCI oraz Marcin Pałach, dyrektor TCI.
 
To kolejne zwycięstwo Tarnowskiego Centrum Informacji w Konkursie. W tym roku mierzyło się z 40 centrami informacji z całego kraju. W nowej formule konkursu w każdej kategorii nagrody przyznawano tylko jednemu podmiotowi, który zdobył największą liczbę punktów. Drugi wynik honorowany był wyróżnieniem. W tym roku przypadło ono Bydgoskiemu Centrum Informacji.
 
Organizowany przez Polską Organizację Turystyczną konkurs ma na celu podnoszenie jakości usług świadczonych przez punkty informacji turystycznej. Jako że są to miejsca pierwszego kontaktu turysty z danym regionem, stanowią jego wizytówkę i wpływają na wizerunek. Wybierając liderów poszczególnych kategorii, POT wskazuje kierunek rozwoju pozostałym punktom, umożliwiając wymianę wiedzy i promując najlepsze praktyki. Konkurs jest także sposobem na zwiększenie zainteresowania samorządów różnego szczebla tworzeniem własnych informacji turystycznych.
 
Warto nadmienić, iż Tarnowskie Centrum Informacji od 2006 roku niezmiennie należy do najlepszych w kraju.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej