Tarnowskie baseny gotowe do sezonu!

11 czerwca 2019 , Tagi: rekreacja , sport

Po przeprowadzeniu remontów technicznych udało się zapewnić także opiekę ratowników na obydwu odkrytych pływalniach w Tarnowie.

Na basenie w Mościach i Górze świętego Marcina nad bezpieczeństwem kąpiących się czuwał będzie tarnowski WOPR, który złożył w przetargu najkorzystniejszą ofertę: nieco ponad 27 złotych za godzinę pracy. Warto zauważyć, że płacimy za realnie wykorzystane godziny – tłumaczy Edward Rusnarczyk, dyrektor Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji:

“Układ jest taki: jeżeli nie świadczą pracy, to nie dstają wynagrodzenia. Są dziwne dni: są dni, kiedy cały czas leje, są dni, w które przyjdą na basen 3 osoby i też musimy zapewnić bezpieczeństwo przebywania nad wodą.”

W trakcie każdej zmiany nad bezpieczeństwem bawiących się czuwać będzie po 3 ratowników na każdym z basenów. Dodajmy, że od tego sezonu letniego obowiązują nowe ceny biletów za wstęp na letnie pływalnie. Podwyżki uzależnione są od wybranego basenu i posiadania karty premium mieszkańca. Wynoszą od 50 groszy nawet do 2 złotych.

Więcej na: https://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/tarnow/tarnowskie-baseny-gotowe-do-sezonu/

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej