Tarnów w Intercity!

7 grudnia 2009 , Tagi: kolej , turystyka

W najnowszym, lutowym numerze “W podróży” (bezpłatny magazyn pokładowy PKP Intercity, dystrybuowany w pociągach EC, IC, Ex), każdy pasażer podróżujący pociągami w/w klasy zarówno na trasach krajowych jak i zagranicznych może umilić sobie podróż przy lekturze o Tarnowie. W dwóch artykułach “Bogaty smak Tarnowa” oraz “Pociągiem na biegun” o naszym mieście redaktorzy opisują “ciepły klimat” Tarnowa.

Z artykułów czytelnik dowie się o historii miasta, jego wyjątkowości, “Tarninówce” (zarówno herbatce jak i nalewce) oraz o atrakcjach z regionu (znajdują się opisy m.in.: zamków w Dębnie i Nowym Wiśniczu, Zalipia, Wierzchosławic). Ponadto opisany jest dojazd do Tarnowa z Warszawy i Krakowa, pociągiem rzecz jasna. Każdy zainteresowany Tarnowem może wziąć udział w opisanej akcji Tarnowskiego Centrum Informacji “Tarnowski smak”.

Magazyn “W podróży” dostępny jest w ponad 120 pociągach klasy Express i wyższej. Tarnów z Krakowem i Warszawą ma codziennie 2 bezpośrednie połączenia expressami “Pieniny” i “Małopolska” a w weekendy dodatkowo “Malinowskim”.

Zdjęcia do artykułu dostarczyło Tarnowskie Centrum Informacji wraz z Urzędem Miasta Tarnowa.

TCI

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej