Świąteczna sesja Tarnowskiej Akademii Nauki

8 kwietnia 2020 , Tagi: Tarnów , wydarzenia

Tarnowska Akademia Nauki zaprasza na specjalną, świąteczną sesję, która będzie wirtualną podróżą do Ziemi Świętej. Początek w czwartek 9 kwietnia o godz. 11. Edustreaming potrwa 30 minut.

Tym razem prowadzący Tarnowską Akademię zapraszają wszystkich mieszkańców naszego miasta bez względu na wiek. Wraz z uczniami TAN przeniesiemy się do Ziemi Świętej, przejdziemy ulicami Jerozolimy i odwiedzimy stacje Drogi Krzyżowej. Kto wie, może obrazy z tej wirtualnej podróży, które zostaną z nami na najbliższe dni, pomogą nam spokojniej i lepiej przeżyć tegoroczne Święta Wielkiej Nocy spędzone w domowym zaciszu własnego mieszkania.

Sesja będzie dostępna na kanale youtube’owym TANu pod adresem www.bit.ly/tarnowskaakademianauki na kilka minut przed godziną 11, co umożliwi punktualne rozpoczęcie edustreamingu.

Tarnowska Akademia Nauki (w skrócie TAN) to inicjatywa prezydenta Romana Ciepieli realizowana przez tarnowskich nauczycieli. Jest to interaktywna platforma wykorzystująca przekaz na żywo na kanale YouTube. Koordynatorem jest Marcin Zaród, tarnowski pedagog uhonorowany tytułem Nauczyciel Roku 2013.

Artykuł: https://tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Aktualnosci/Miasto/Swiateczna-sesja-Tarnowskiej-Akademii-Nauki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej