Rozpoczęcie sezonu turystycznego tarnowskiej informacji turystycznej!

11 grudnia 2009 , Tagi: promocja miasta , turystyka

W długą pierwszą majówkę (od 1 do 3 maja) Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza codziennie od 9 do 17.

Natomiast od poniedziałku, 4 maja, podobnie jak w latach ubiegłych tarnowski punkt “it” zmienia czas pracy. Od maja do końca września, w “zwykłe” dni, czyli od poniedziałku do piątku informacja turystyczna w Rynku 7 jest czynna od godziny 8 do 20 a w soboty, niedziele i święta od 9 do 17.

Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza nie tylko turystów ale także mieszkańców miasta po zakup pamiątek z Tarnowa (w tym wyróżnione “pamiątki z regionu”: herbata “Tarninówka” oraz ażurowe jajo z herbem miasta), map, przewodników nie tylko po mieście i regionie ale po innych ciekawych miejscach w Polsce i zagranicą. Przez cały tydzień w punkcie it na Rynku 7 można wypożyczyć rower, audio przewodnik MP3 po Tarnowie jak również zakupić widokówki oraz znaczki pocztowe krajowe i zagraniczne. Na wszystkich czekają darmowe materiały o Tarnowie, regionie tarnowskim i całej Małopolsce.

Tarnowskie Centrum Informacji w tym roku prawdopodobnie po raz ostatni w wakacje uruchomi sezonowy punkt it przy dworcach PKP/PKS. Zgodnie z ustaleniami z PKP Dworce Kolejowe, w wyremontowanym dworcu znajdzie się całoroczny punkt it, który zastąpi popularną “budkę”. Z powodu opóźnienia związanego z remontem dworca, uruchomienie punktu it zostaje przesunięte na przyszły rok.

TCI

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej