Queen Symfonicznie ponownie w Tarnowie

27 listopada 2021 , Tagi: wydarzenia

Po przeszło dwóch latach projekt Queen Symfonicznie będzie można znowu usłyszeć w Tarnowie. Koncert odbędzie się 4 grudnia o godz. 19 w Centrum Sztuki Mościce. Niezdecydowani powinni się jednak pospieszyć, gdyż zostało niewiele biletów na to wydarzenie.

Jak zapowiadają organizatorzy, znany repertuar nabierze nowych barw dzięki rozbudowanym aranżacjom. Będzie to show łączące nieśmiertelną muzykę zespołu Queen z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna. Dwugodzinny spektakl podzielono na dwie części z najsłynniejszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w aranżacjach na 10 instrumentów. W drugiej części wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak.

Queen Symfonicznie początkowo planowano jako jednorazowy występ, który przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu „Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018 r.

 

Więcej: https://tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Aktualnosci/Kultura/Queen-Symfonicznie-ponownie-w-Tarnowie

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej