Przejście graniczne w Koniecznej zamknięte!

5 lipca 2021 , Tagi: podróże , Tarnów

Przejście graniczne na najkrótszej drodze z Tarnowa na Słowację: Becherov-Konieczna nieczynne od 5 lipca 2021 r. Najbliższe czynne to Barwinek lub Piwniczna!

Ambasada Republiki Słowackiej w Warszawie informuje, że od poniedziałku 5 lipca 2021 r. (od godz. 19.00) reżim obostrzeń przeciwepidemicznych na wewnętrznych i zewnętrznych granicach Słowacji będzie regulowany przez nowy system Alert (uchwała Rządu Republiki Słowackiej nr 386/2021 z dnia 30 czerwca 2021 r.)

Wprowadzone zostaną intensywne kontrole przestrzegania obowiązków przez osoby wjeżdżające na terytorium Republiki Słowackiej przez jej granice wewnętrzne i zewnętrzne, w tym porty lotnicze. Policja będzie sprawdzać przestrzeganie obowiązku rejestracji na stronie internetowej e-hranica oraz dokumenty potwierdzające spełnienie warunków zwolnienia z obowiązku kwarantanny.

W celu zapewnienia płynności ruchu osobom przybywającym do Republiki Słowackiej zaleca się, aby przed przybyciem do punktów kontrolnych przygotowały wszystkie niezbędne dokumenty i certyfikaty lub urządzenia mobilne z certyfikatami w postaci cyfrowej.

Na granicy z Polską zamknięte będą następujące małe drogowe przejścia graniczne:

⦁ Palota – Radoszyce

⦁ Nižná Polianka – Ožena

⦁ Kurov – Muszynka

⦁ Čirč – Leluchów

⦁ Becherov – Konieczna

⦁ Kurov – Muszynka

⦁ Lysá nad Dunajcom – Niedzica

⦁ Tatranská Javorina – Lysa Polana

⦁ Suchá Hora – Chocholów

⦁ Bobrov – Winiarczykówka

⦁ Novoť – Ujsoly

Więcej: https://www.facebook.com/SlovakEmbassyPoland

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej