Propozycje TOSIR-u na ferie

11 stycznia 2022 , Tagi: ferie zimowe

Lodowisko, pływalnia, wyjazd na narty, a może siatkówka? To propozycje Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na nadchodzące ferie zimowe, które rozpoczynają się 17 stycznia dla uczniów z Małopolski i potrwają do 28 stycznia.

W tym roku w ramach akcji Bezpieczne Ferie 2022 Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji będzie można skorzystać z Parku Wodnego przy ul. Piłsudskiego za 2,5 zł. Oferta obowiązuje w poniedziałek, środę, piątek w godz. od 8 do 12 (z czego ostatnie wejście jest o godz. 11). Promocyjne ceny obowiązywać będą także na lodowiskach od poniedziałku do piątku w godz. od 10 do 13 (ostatnie wejście o godz. 12). Zarówno w przypadku obiektu przy ul. Wojska Polskiego, jak i przy ul. Traugutta cena za tercję wyniesie 2,5 zł. Warunkiem skorzystania z niższej ceny jest okazanie przy kasie ważnej legitymacji szkolnej.

Podczas ferii TOSiR zaplanował cztery wyjazdy na narty na stok w Krynicy-Słotwinach. Odbędą się: 18 stycznia (wtorek), 21 stycznia (piątek ) 25 stycznia (wtorek ) 28 stycznia (piątek). Wyjazd zaplanowano o godz. 7.30, zbiórka na parkingu hali TOSiR przy ul. Krupniczej 8a. Planowany wyjazd z Krynicy o godz. 16 . Zapisy prowadzone są od dzisiaj, 10 stycznia.

Z kolei 21 i 28 stycznia (piątek) odbędą się turnieje piłki siatkowej. Rozgrywki prowadzone będą w godz. od 9 do 13 w hali przy ul. Krupniczej. Zapisy w dniu turnieju.

https://tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Aktualnosci/Miasto/Propozycje-TOSIR-u-na-ferie

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej