Promocja Tarnowa i EnoVelo w USA

27 maja 2021 , Tagi: promocja

Polska Organizacja Turystyczna promuję Polskę w Stanach Zjednoczonych. W mediach polonijnych w USA znajdziemy cykl publikacji przedstawiających walory i atrakcje turystyczne naszego kraju. W ostatnich artykułach promowana jest turystyka kamperowa i rowerowa. Piszą między innymi o szlaku EnoVelo w regionie tarnowskim.

Publikacje oraz audycje radiowe powstały dzięki współpracy Tarnowskiego Centrum Informacji i Tarnowskiej Organizacji Turystycznej z Zagranicznym Ośrodkiem POT w Nowym Jorku.

„…Velo Dunajec łączy się z EnoVelo – zachwycającym szlakiem w okolicach Tarnowa. EnoVelo to droga wiodąca między lokalnymi winnicami, gdzie można poczuć się jak w Toskanii (a wydać znacznie mniej). Region Tarnowski, szczególnie Pogórze, stanowi doskonały obszar do uprawy winorośli, w ostatnich latach rozwijają się tam malownicze winnice, gdzie powstają smaczne lokalne wina. Za pomocą specjalnej aplikacji EnoVelo turyści mogą zaplanować trasę i dokładniej poznać odwiedzane miejsca. Więcej informacji o tym dynamicznie rozwijającym się projekcie znajduje się na stronie www.enovelo.pl...”

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej