Prezes Ryanaira: Agenci turystyczni nie znikną, ale się zmienią

10 lutego 2022 , Tagi: podróże

Prezes Ryanaira Michael O’Leary uważa, że po pandemii agenci turystyczni nie znikną, ale ich rola nie będzie już taka sama jak dotychczas. Mówi też, że nie boi się konkurencji ITA Airways po przejęciu ich przez Lufthansę i co powinien zrobić włoski rząd, by pobudzić turystykę.

Michael O’Leary na konferencji prasowej zorganizowanej z okazji ogłaszania programu letniego z lotnisk Fiumicino i Ciampino w Rzymie odniósł się do przyszłości rynku turystycznego. Jak twierdzi, po pandemii agenci turystyczni nie znikną, ale staną się mniejsi i bardziej wyspecjalizowani – pisze włoski portal branży turystycznej TTG Italia.

Jego zdaniem, klienci będą oczekiwać pomocy w bardziej skomplikowanych podróżach i wyjazdach niszowych. W tym kontekście wymienia wycieczki grupowe, podróże poślubne i tym podobne. Jeśli jednak turysta będzie chciał ograniczyć się do kupienia krótko- lub średniodystansowego przelotu i zakwaterowania, łatwiej będzie mu to zrobić bezpośrednio u usługodawcy.

Więcej: https://turystyka.rp.pl/linie-lotnicze/art35664841-prezes-ryanaira-agenci-turystyczni-nie-znikna-ale-sie-zmienia

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej