Poznaj Mościce w 120 minut

4 grudnia 2020 , Tagi: Temi

Piętnaście tablic zamontowano w Mościach. Dowiemy się z nich wielu ciekawych informacji związanych z jedną z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych dzielnic Tarnowa.

Tarnowskie Centrum Informacji wraz z Radą Osiedla Mościce i Wydziałem Sztuki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie zakończyło projekt „Mościce w 120 minut – oznakowanie turystyczne Mościc”. Organizatorzy przedsięwzięcia przeprowadzą spacer z przewodnikiem po najciekawszych miejscach tej osobliwej dzielnicy miasta. – Symbolicznym otwarciem szlaku po Mościcach będzie spacer z przewodnikiem. Z uwagi na aktualne obostrzenia spacer zostanie nagrany, a film zaprezentowany w późniejszym terminie – mówi Marcin Pałach, dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji.
Każdy jednak indywidualnie będzie mógł zapoznać się z mościckimi ciekawostkami dzięki tablicom, które niedawno zostały zamontowane w tej dzielnicy. Oprócz opisów zawarte zostały na nich grafiki projektu Małgorzaty Nawój.

Wykonanie tablic sfinansowano z budżetu miasta. Przewodnik został opłacony przez Tarnowską Organizację Turystyczną w ramach projektu „Zwiedzaj Tarnów – pieszo, rowerem i busem” z dofinansowania ze środków województwa małopolskiego w ramach „Małopolski Gościnnej”.

O mościckich obiektach i ciekawostkach przeczytacie więcej klikając TUTAJ

RCIT.421-199/20

Cały artykuł na:

Poznaj Mościce w 120 minut

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej