Pierwszy Familijny Piknik Lata z Radiem za nami. “Oko w oko ze słuchaczami”

26 czerwca 2022 , Tagi: polskieradio.pl

– “Lato z Radiem” i Familijne Pikniki wystartowały. Pamiętajcie, mamy siebie. Bądźcie z nami! – mówił Marcin Kusy, dyrektor Programu 1 Polskiego Radia. Nasi dziennikarze spotkali się ze słuchaczami na Rynku Starego Miasta w Tarnowie, skąd też prowadzili jedynkowe audycje. Zabawa trwała przez cały dzień, a już za tydzień pojedziemy do Uniejowa!

Familijny Piknik Lata z Radem wystartował w pierwszą sobotę tegorocznych wakacji. Przez całe lato będziemy spotykać się z naszymi słuchaczami w różnych miejscach w całej Polsce. Inauguracja odbyła się w Tarnowie.

– To ogromna przyjemność spotkać się ze słuchaczami oko w oko. Wychodzimy ze strefy komfortu z naszego studia radiowego w Warszawie, żeby zagrać fantastyczną muzykę, przybić piątki z naszymi słuchaczami, zaprezentować muzykę na żywo tutaj na Rynku, ale także pokazać trochę tego naszego serca i radia, które w postaci studia plenerowego po prostu przywieźliśmy na inaugurację do Tarnowa. Oczywiście, będziemy jeździć w rozmaite miejsca – stwierdził Marcin Kusy.

Więcej: Pierwszy Familijny Piknik Lata z Radiem za nami. “Oko w oko ze słuchaczami” – polskieradio.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej