Elżbieta Dzikowska w Tarnowie

16 grudnia 2009 , Tagi: ESKA Tarnów

Dwa rozdziały najnowszego tomu “Grochu i kapusty” poświęcone są Tarnowowi i ziemi tarnowskiej. Niezwykłość regionu tarnowskiego widzianego oczami Elżbiety Dzikowskiej tworzyły i tworzą namiętności i pasje jego mieszkańców. Ten sposób patrzenia pozwala odczytać znane nam otoczenie w całkowicie nowy sposób. Zabytki architektury i dzieła sztuki przestają być jedynie pięknymi w formie i wymiernymi w wartości, ale nabierają treści, opowiadając niezwykłe historie osób z nimi związanych.
Polska przedstawiona w książkach Elżbiety Dzikowskiej jest magiczna i intrygująca. I bezsprzecznie warta poznania. Oryginalna narracja przewodników uzupełniona jest o praktyczne informacje istotne dla turysty, dotyczące wybranych miejsc noclegowych, obiektów gastronomicznych oraz regionalnych festiwali.
Elżbieta Dzikowska przyjedzie do Tarnowa w czwartek, 6 sierpnia. Spotkanie autorskie rozpocznie się o godzinie 18:00 w Restauracji Pasaż w Pasażu Tertila.
Zapraszamy wszystkich kochających podróże i spragnionych fascynujących opowieści. Na miejscu będzie można nabyć wszystkie części przewodnika Groch i kapusta. Autorka będzie podpisywać książki po zakończeniu spotkania.
Jeśli kogoś intryguje tytuł serii – Groch i kapusta – będzie miał okazję sprawdzić jego genezę, degustując przygotowany specjalnie na tę okazję… groch z kapustą.

ESKA Tarnów

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej