“Bania” na nowych tarnowskich gadżetach

16 lutego 2022 , Tagi: tarnowska.tv

Nowe gadżety miejskie z tarnowskimi akcentami można już nabyć w Tarnowskim Centrum Informacji. Jako motyw przewodni wybrano w tym roku tarnowską wieżę ciśnień. To nowa galanteria promocyjna przygotowana przez Biuro Promocji i Współpracy Zagranicznej UMT, która już teraz cieszy się sporym powodzeniem.

Jednym z motywów przewodnich jest tarnowska wieża ciśnień popularnie zwana ”Banią”. Zdobi ona skarpetki, koszulki, torbę materiałową na zakupy, kubek termiczny i ceramiczny. Również seria „tarninowa” wzbogaciła się o nowe gadżety. Do herbaty i korali dołączyły : kubek ze złotym tarninowym motywem, fartuch kuchenny, etui na okulary czy skarpetki.

W Tarnowskim Centrum Informacji, działającym w kamienicy przy Rynku 7, można nie tylko zasięgnąć informacji turystycznej, lecz również zaopatrzyć się w różnego rodzaju prezenty z motywem Tarnowa. W dziale nowości pojawiły się też dwie książki z cyklu wybitni tarnowianie. Pierwsza z nich to „Witold Rogoyski. Powstaniec, ziemianin i burmistrz”, a jej autorem jest Marek Smoła. Z kolei druga to „Jan Amor Tarnowski. Kasztelan krakowski i hetman wielki koronny” napisana przez Krzysztofa Moskala.

Więcej: https://www.tarnowska.tv/wiadomosci/11928,bania-na-nowych-tarnowskich-gadzetach

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej