Powiat tarnowski. Tancerki spod Tarnowa znów pojadą na MŚ do Orlando? Voltage z Bobrownik Wielkich powołany do kadry narodowej

9 września 2022 , Tagi: ciekawostka

Grupa Voltage otrzymała powołanie do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata Cheerleaders w Orlando 2023. Tancerki z Bobrownik Wielkich zamierzają też wystartować w Mistrzostwach Polski. Dziewczęta właśnie wracają do treningów po wakacyjnej przerwie.

Tancerki z grupy Voltage pojadą na MŚ do Orlando?

Tancerki z Bobrownik Wielkich już nie raz pokazały, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Ten rok dla grupy Voltage to pasmo sukcesów.

W kwietniu dziewczyny stanęły na podium Mistrzostw Świata Cheerleaders w Orlando na Florydzie, gdzie zajęły trzecie miejsce.

Na początku wakacji wywalczyły srebrny medal na Mistrzostwach Europy Cheerleaders w Grecji.

Grupa Voltage ma szansę reprezentować nasz kraj w kolejnych mistrzostwach świata. Dziewczyny otrzymały powołanie do Kadry Narodowej na Mistrzostwa Świata Cheerleaders, ICU Worlds Orlando 2023.

– Bardzo się cieszymy, to dla nas duże wyróżnienie i mobilizacja. Będziemy ciężko pracować, by jak najlepiej się przygotować – podkreśla Agnieszka Wlezień, trenerka grupy Voltage z Cheerleaders Academy All Stars.

Dziewczyny właśnie wracają po wakacyjnej przerwie do treningów. Będą ćwiczyć trzy razy w tygodniu w Szkole Podstawowej w Bobrownikach Wielkich.

Grupa Votage zamierza wiosną przyszłego roku wystartować w Mistrzostwach Polski. Wyjazd do Orlando i zaprezentowanie tam swoich tanecznych umiejętności też im się marzy. Potrzebne będą jednak pieniądze. Tegoroczne wyjazdy na MŚ i ME doszły do skutku dzięki finansowemu wsparciu województwa małopolskiego, lokalnych władz, prywatnych sponsorów i zbiórce funduszy w internecie.

– Tym razem też będziemy walczyć, by uzbierać potrzebne pieniądze i realizować marzenia. Mamy nadzieję, że się uda – podkreśla Agnieszka Wlezień.

Więcej: https://tarnow.naszemiasto.pl/powiat-tarnowski-tancerki-spod-tarnowa-znow-pojada-na-ms-do/ar/c1-8980611

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej